image U kritikua se e shohin vetëm me meshkuj, ish-konkurrentja e Për’puthen flet njëherë e përgjithmonë

Bota e Yjeve

U kritikua se e shohin vetëm me meshkuj, ish-konkurrentja e Për’puthen flet njëherë e përgjithmonë

news image

Jasmin Kadriu është njëra ndër ish-konkurrentet më të përfolura të emisionit të dashurisë, Për’puthen, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo nga emisioni i dashurisë doli e përputhur, por kjo nuk zgjati shumë, pasi ajo dhe Andi Artani, përfunduan romancën e tyre pak ditë pas mbarimit të emisionit.

Jasmin Kadriu siç duket bie mjaft shumë në sy dhe atë që e vërejtën ndjekësit e saj ishte se ajo shihej shumicën e kohës me meshkuj dhe jo me femra, gjë që u kritikua shumë.

Ajo përmes një postimi në InstaStory, sqaroi ndjekësit duke thënë se më shumë i beson meshkujve dhe jo femrave, sepse sipas saj femrat shprehin xhelozi. /Gazeta Sinjali/

Postimi i plotë: