COVID-19

Të infektuar

4512

Të shëruar

2156

Të vdekur

97

Tragjike, hidhet nga kati i 27-të regjisori i njohur

news image

Regjisori dhe filantropi i njohur Steve Bing ka vdekur në moshën 55-vjeçare.

Mediat e huaja shkruajnë se producenti i njohur u vetëvra duke u hedhur nga kati i 27 i ndërtesës në lagjen “City Century” në Los Angeles.

Mediat e huaja kanë raportuar se ai ishte kishte kaluar në depresion gjatë izolimit të pandemisë, por është ende e paqartë nëse kjo ka lidhje me vetëvrasjen e tij.

Bing besohet se kishte një pasuri që kapte vlerën e 590 milionë dollarëve./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin