image Tifozët e Feyenoordit e rrahin brutalisht qytetarin shqiptar në Tiranë-VIDEO - Sinjali

Tifozët e Feyenoordit e rrahin brutalisht qytetarin shqiptar në Tiranë-VIDEO

news image

Një ngjarja mjaft e shëmtuar ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Disa tifozë të ekipit holandez Feyenoord e kanë rrahur brutalisht një qytetar shqiptar.

Sipas raportimit të Panorama.al viktima gjendet në spital nën kujdesin e mjekëve dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Nga pamjet qytetari shihet i shtrirë në rrugë.

Nuk dihet ende se si ka ardhur deri tek konflikti.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: