image Theo Hernandez infektohet me COVID-19 - Sinjali

Theo Hernandez infektohet me COVID-19

news image

Theo Hernandez menjëherë pasi është rikthyer nga ndeshjet e kombëtares ka rezultuar pozitiv me coronavirus.

Menjëherë ka bërë dhe testin për të mësuar nëse është i prekur apo jo dhe ndodhi ajo që nuk pritej.

Mendohet se francezi, mund ta ketë marrë COVID-19 nga bashkëlojtarët e tij, Giroud, Kante dhe Raboit të cilët janë konfirmuar të prekur me koronavirusin.

Kujtojmë se Milan do luajë ndaj Veronës në kampionat me 16 tetor dhe mungesa e Theo Hernandez do të rëndojë shumë në ekip.    /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin