image Tensione në "Air Albania", tifozët e Feyenoordit hedhin flakadanë në fushë - VIDEO - Sinjali

Tensione në “Air Albania”, tifozët e Feyenoordit hedhin flakadanë në fushë – VIDEO

news image

Është tensionuar situata në “Air Albania Stadium” ku po luhet finalja e Conference League mes Romës dhe Feyenoord, e cila aktualisht është 1-0 në favor të italianëve.

Tifozët e Feyenoord kanë hedhur flakadanë në fushë, duke krijuar një situatë tensioni, menjëherë pasi romanët kaluan në avantazh.

Zaniolo i dha avantazhin romakëve pas një goli të shënuar në minutën e 32-të.

/GazetaSinjaliSport/Shpërndaje artikullin