COVID-19

Të infektuar

10988

Të shëruar

6616

Të vdekur

373

Taylor Swift befason fansat, e publikon papritur albumin e saj të tetë

news image

“Falklore” titullohet befasia që Taylor Swift ua ka bërë fansave të saj. Mbretëresha e muzikës pop e ka nxjerrë në mesnatë albumin e saj të tetë, të përbërë tërësisht nga këngë të reja.

‘Shumë nga gjërat që kisha përgatitur të bëja këtë verë nuk janë realizuar, por kam diçka që nuk e kisha programuar dhe që në fakt ndodhi’, ka shkruar fituesja e dhjetë çmimeve Grammy në profilin e saj Instagram.

Koleksioni i këngëve përfshin tituj si “Epiphany”, “Peace”, “The Last Great American Dinasty” e “Illicit Affairs”, dhe është albumi i tetë i artistes dhe e para pas ‘Lover’ të 2019. /Gazeta Sinjali


Shpërndaje artikullin