image Eleganca në detaje: Përvoja e kuzhinës me brendin Amica - Sinjali

Eleganca në detaje: Përvoja e kuzhinës me brendin Amica

news image

Amica është prodhuesi më i madh polak i pajisjeve elektroshtëpiake. Për më shumë se 70 vjet, pajisjet tona kanë ndihmuar mijëra klientë në Poloni dhe vende anembanë Evropës të kryejnë punët e tyre të kuzhinës në baza ditore.

Grupi Amica është i pranishëm në më shumë se 60 vende, ndërsa mbi një milion e gjysmë pajisje shtëpiake prodhohen në fabrikën tonë çdo vit dhe dërgohen qindra mijra kilometra në destinacionet e tyre. Jemi krenarë që mbi 500 milionë konsumatorë po përdorin tashmë produktet tona!

Pajisje elektroshtëpiake për të gjithë

Ne duam që pajisjet tona të jenë të qasshme për të gjithë. Si për ata që janë të apasionuar pas gatimit e që kalojnë orë të gjata në kuzhinë edhe ata që arrijnë të përgatisin gjithmonë vezë të fërguara.

Kjo është arsyeja pse ne ofrojmë produkte të testuara me çmime të arsyeshme të cilat justifikohen nga përzgjedhja e materialeve të prodhimit si dhe funksionalitetet në dispozicion. Të zgjedhësh markën Amica do të thotë të marrësh çdo ditë vetëm atë që të nevojitet vërtet.

Shumë funksionale, e bërë nga materiale të klasit të parë dhe me çmime tërheqëse: pajisjet tona janë të disponueshme për të gjithë!

Cilësi e superiore e gatimit në furrë

  • Ngrohja paraprake në 3 minuta; Ky funksion e ngroh furrën shpejt në temperaturën e dëshiruar. Furra arrin 150°C në vetëm 3 minuta!
  • Kapaciteti XXL; Kjo furrë e gjerë (77 l) do të akomodojë lehtësisht ushqime më të mëdha për një familje të tërë, edhe kur orekset janë vërtet të mëdha.
  • Tepsi me kapacitet të lartë; Pjekje super e madhe për darkë? Tepsitë tepër të mëdha janë të mjaftueshme për të ushqyer të gjithë familjen!

 

Mikrovalorë me dizajn modern dhe komoditet

  • Grill; Vendoseni vaktin tuaj në mikrovalë, zgjidhni funksionin Grill dhe vakti juaj krokant dhe i shijshëm është gati brenda pak kohësh! Përdorni skarën tuaj gjatë gjithë vitit!
  • MultiWaveSytem; Me mikrovalen Amica, mund të jeni të sigurt se lazanja juaj është gatuar gjithmonë në perfeksion. E gjitha kjo falë disa pikave të emetimit të mikrovalëve, të cilat, të kombinuara me pjatën rrotulluese, e bëjnë vaktin të ngrohet në mënyrë të barabartë si nga jashtë ashtu edhe nga brenda.

Ku mund të gjeni Amica në Kosovë?

Nëse kërkoni pajisje të cilësisë së lartë për kuzhinën tuaj, Amica është zgjedhja e duhur për ju. Pajisjet e këtij brendi mund t’i gjeni te distributor i tyre zyrtar, Toska Electronics.

Toska Electronics është një emër i njohur në tregun e Kosovës, dhe ata kanë bërë një bashkëpunim të suksesshëm me Amica për të sjellë produktet e tyre të larmishme në tregun lokal. Faqja e tyre zyrtare, www.toska-ks.com, e cila ofron një platformë të lehtë për shfletimin e gjithë gamës së produkteve, duke përfshirë specifikat teknike dhe çmimet e tyre. Platforma online ju mundëson të bleni produktet online me anë të pageses me kartel si dhe pagesë kesh gjatë pranimit të produktit.

Nëse keni nevojë për pajisje të kuzhinës që kombinojnë stilin dhe inovacionin, Amica është zgjedhja e duhur për ju. Nga furrat elektrike, pllakat gatimi, aspirator, dhe shumë të tjera, Amica ofron një gamë të gjerë të pajisjeve që plotësojnë çdo nevojë kuzhine.

Një nga avantazhet kryesore të zgjedhjes së Amica është garancia e tyre e jashtëzakonshme. Pajisjet montuese Amica ofrojnë një garanci prej 5 viteve, ku 2 vite janë garanci e plotë dhe 3 vite servisim falas. Ky nivel i garancisë tregon përkushtimin e Amica në cilësinë dhe performancën e produkteve të tyre.

Për më shumë informacion rreth Amica Group dhe produkteve të tyre, ju lutemi vizitoni faqen e tyre zyrtare në www.amica-ks.com. Këtu mund të gjeni më shumë detaje rreth teknologjisë dhe dizajnit të tyre.

Zgjedhja e pajisjeve të kuzhinës nga Amica, e distribuar nga Toska Electronics në Kosovë, është një hap i zgjuar drejt një kuzhine të plotësuar me elegancë dhe performancë. Vizitoni faqen e internetit www.toska-ks.com për të shfletuar gamën e plotë të produkteve dhe për të bërë blerjet tuaja në mënyrë të sigurt dhe të besueshme.

Linku i instagramit:

https://www.instagram.com/toskaelectronics

Kontakti

 Tel: +383 48-644-992

Email: [email protected]

Web: www.toska-ks.com

Instagram: toskaelectronics

Facebook: www.facebook.com/nttoska