image Southamptoni nuk vonon, barazon shifrat në fillim të pjesës së dytë ndaj Chelseat - Sinjali

Southamptoni nuk vonon, barazon shifrat në fillim të pjesës së dytë ndaj Chelseat

news image

Ndeshja që po luhet në kryeqytetin anglez është ajo mes Chelseat dhe Southamptonit, ku blutë shkuan në pushim me epërsi minimale 1-0.

Kai Havertz realizoi golin e avantazhit me kokë në minutën e 44-të.

Megjithatë me të filluar pjesa e dytë, mysafirët barazuan rezultatin, 1-1.

Che Adams barazoi shifrat në minutën e 47-të në portën e zbrazët.

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin