image Sociedadi barazon rezultatin ndaj Barcelonës - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

55.135

Të shëruar

48.572

Të vdekur

1.399

Sociedadi barazon rezultatin ndaj Barcelonës

news image

Real Sociedadi ka arritur të shënojë golin e parë dhe të barazimit ndaj Barcelonës, shkruan Sporti në Sinjali.

Në ‘Nuevo Arcangel’, Real Sociedadi dhe Barcelona janë duke zhvilluar ndeshjen gjysmëfinale në Superkupën e Spanjës.

Sociedadi ka arritur të barazojë shifrat në 1-1, pas golit të shënuar nga Mikel Oyarzabal nga pika e bardhë në minutën e 51-të.

/Sporti në Sinjali/.


Shpërndaje artikullin