image Skandaloze në Përputhen: Konkurrentja e godet shuplakë, konkurrenti e kap për fyti

Bota e Yjeve

Skandaloze në Përputhen: Konkurrentja e godet shuplakë, konkurrenti e kap për fyti

news image

Në puntatën e sotme të “Përputhen” situata mes Endit dhe Erikës ka agravuar në prekje fizike, pasi kjo e fundit e ka goditur me shuplakë. Endi kishte realizuar një takim “hot” me Klaudian dhe për Erikën kjo ishte e pa pranueshme.

Fakti që emri i saj ishte përmendur në takimin Buçi- Klaudia, e irritoi, duke mos e menduar dy herë shuplakën që i dha në faqe.

“Ske të drejtë ta përmendësh emrin tim”, u shpreh Erika.

“A je në vete me këtë që bëre?”, i kundërpërgjigjet Endi duke i shtrënguar krahun.

Erika, është vënë re se ka një pëlqim të madh kundrejt Buçit, madje sa në deklaratat e saj e ka ndaluar të dalë me vajza të tjera.

View this post on Instagram

A post shared by Per’puthen 💋 (@perputhen_tch)

/GazetaSinjali/