image “S’ka më shoqëri”, Ylli dhe Santiana thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve

Bota e Yjeve

“S’ka më shoqëri”, Ylli dhe Santiana thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve

news image

Ylli dhe Santiana kanë vazhduar ta thumbojnë njëri-tjetrin përmes këngëve.

Ishte Buci ai që e filloi këngën i pari duke kënduar “dy shokë të mbesim unë dhe ti”.

Ndërsa, ishte Santiana ajo që ia ktheu thumbimin me muzikë duke kënduar “le të digjem si letra në zjarr, s’ka më shoqëri”.

/GazetaSinjali/