image Shqipëria pret kundërshtarët, këtu mund ta shikoni shortin e Kampionatit Evropian

Futboll

Shqipëria pret kundërshtarët, këtu mund ta shikoni shortin e Kampionatit Evropian

news image

Shqipëria sot mëson kundërsharët për fazën e grupeve të Kampionatin Evropian ‘Gjermanian 2024’.

Skuadrat janë të ndara na katër vazo dhe Shqipëria ndodhet në vazon e dytë, së bashku me Hungarinë, Turqinë, Rumaninë, Danimarkën dhe Austrinë, shkruan Sinjali.

Tashmë, UEFA ka publikuar edhe kanalin zyrtar se ku mund ta shikoni këtë hedhje të shortit dhe atë mund ta gjeni në linkun më poshtë.

LNIKU

Kujtojmë se Ceremonia për hedhjen e shortit të fazës së grupeve të “EURO 2024” do të mbahet në qytetin e Hamburgit me fillim nga ora 18:30.

/GazetaSinjali/