image Shqipëria në grupin e 'vdekjes' - Spanja, Kroacia dhe Italia janë aty

Futboll

Shqipëria në grupin e ‘vdekjes’ – Spanja, Kroacia dhe Italia janë aty

news image

Kombëtarja e Shqipërisë tashmë ka mësuar gjithë kundërshtarët për fazën e grupeve të Kampionatit Evropian, ‘Gjermania 2024’.

‘Shqiponjat’ ndodhen në grupin B, ku bashkë me ta janë Kombëtaret e dëshmuara si Spanja, Kroacia dhe  Italia shkruan Sinjali.

Kombëtarja e Shqipërisë mund të themi se ndodhet në ‘grupin e vdekjes’, kjo për faktin se para vetit ka fuqitë e botës në futboll.

/GazetaSinjali/