image Shënohet gol i rrallë, Smith kalon Arsenalin në avantazh ndaj Manchesterit
[wp-story id="814678"]

Futboll

Shënohet gol i rrallë, Smith kalon Arsenalin në avantazh ndaj Manchesterit

news image

‘Topçinjtë’ kanë kaluar në epërsi.

Arsenali ka kaluar në epërsi kundër Man Utd 0-1.

Ishte Emile Smith Rowe ai që i dha epërsinë ekipit të tij në min e 17′.

Goli i Smith Rowe: VIDEO

Mysafirët nga fillimi ishin më dominues dhe tani gjetën golin e avantazhit. /Gazeta Sinjali Sporti/