image Sërish alarm për bombë, Policia bllokon Rektoratin - Sinjali

Sërish alarm për bombë, Policia bllokon Rektoratin

news image

Një javë pas kërcënimit që kishte për bombë te Rektorati i Universitetit të Prishtinës, sërish raportohet për një kërcënim të tillë.

Ky është kërcënimi i dytë brenda pak ditësh, i cili adresohet në zyrën e Rektoratit, pasi i pari ishte marrë përmes një e-maili.

Alarme të tilla për bomba ka pasur edhe në shkollën “Xhevdet Doda” dhe te Stacioni i Autobusëve, por që të gjitha rezultuan të rreme.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin