image Së shpejti Përputhen VIP, cilat personazhe do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Së shpejti Përputhen VIP, cilat personazhe do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë

news image

Pas “Përputhen” dhe “Përputhen +40”, mesa duket do të kemi dhe një “Përputhen VIP”.

Këtë ka lënë të kuptohet, autorja e emisionit, Olsa Muhameti me postimin e saj të fundit.

Olsa pohoi se e ka menduar që të sjellë në ekran edhe një “Përputhen VIP”, ku personazhe të njohur të televizionit do të jenë në kërkim të dashurisë dhe pyet ndjekësit nëse do ta donin një format të tillë.

Sigurisht që shumica prej tyre kanë votuar me “Po” dhe së shpejti mund të kemi një tjetër format dashurie./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin