image Sara na sjellë imazh të ëmbël me vajzën - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

56.412

Të shëruar

49.713

Të vdekur

1.420

Sara na sjellë imazh të ëmbël me vajzën

news image

Sara Hoxha ka postuar në rrjetin social Instagram një fotografi të ëmbël bashkë me vajzën, shkruan Gazeta Sinjali.

Sara ka realizuar një fotosesion bashkë me vajzën disa javësh.

“Një mrekulli e vogël” , ka shkruar Sara poshtë fotografisë.

Ledri dhe Sara ka pak kohë që janë bërë prindër për herë të parë.

Ledri momentalisht është kthyer në Kosovë, kurse Sara po qëndron me vajzën në Gjermani. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: