image Santiana: Buci vjen pas meje e jo unë pas tij, ai është shërbëtori im

Bota e Yjeve

Santiana: Buci vjen pas meje e jo unë pas tij, ai është shërbëtori im

news image

Një situatë e tensionuar ka lindur mes dy prej konkurrentëve të Big Brother VIP Kosova.

Bëhet fjalë për Santianën dhe Lumbardhin, ky i fundit e ka quajtur banoren, “ushtare të Bucit”.

“Çohet Buci, çohesh edhe ti direkt në këmbë, ai është komandanti yt”, i ka thënë Lumbardhi asaj.

Një reagim nuk mungoi as një Santiana.

“Nuk i shkoj Bucit pas, ai vjen pas meje, ai është shërbëtori”, ka thënë ajo.

/GazetaSinjali/