COVID-19

Të infektuar

126

Të sheruar

10

Të vdekur

1

Koronavirusi/ “Santiago Bernabeu” shndërrohet në depo mjekësore

news image

Real Madridi ka njoftuar se stadium “Santiago Bernabeu” do të shndërrohet në qendër mjekësore për pajisjet mjekësore.

Kjo do të qëndrojë kështu gjatë periudhës së koronavirusit në Spanjë, shkruan Gazeta Sinjali

4,089 të vdekur dhe 56,188 të infektuar janë momentalisht shifrat e pandemisë së COVID-19 në Spanjë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin