image Real Madrid monitorojnë situatën e Mount te Chelsea - Sinjali

Real Madrid monitorojnë situatën e Mount te Chelsea

news image

Real Madridi po ndjek situatën e Mason Mount, pas zhgënjimit të tij te Chelsea, sipas Fichajes, përcjellë Sinjali Sport.

Reprezentuesi anglez mendon se Blutë nuk po përmbushin atë që ai shpreson në një kontratë të re dhe tani mund të kërkojnë të detyrojnë një largim.

Madridi kryeson linjën nëse ai largohet, me Manchester City dhe Bayern Munich gjithashtu garë për shërbimet e talentit anglez. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin