COVID-19

Të infektuar

94

Të sheruar

2

Të vdekur

1

Reagim/ Reagon Isa Mustafa: Kosova është e sigurt vetëm kur LDK është e fortë dhe e udhëheqë atë

news image

Kryetari i Lidhjes Demorkatike të Kosovës, Isa Mustafa ka reaguar në rrjetin social në Facebook, duke thënë që Kosova është e sigurt vetëm kur LDK-ja është e fortë dhe e udhëheqë atë.

“Kosova është atdheu ynë i shtrenjtë.
Kosova është e sigurt vetëm kur LDK-ja është e fortë dhe e udhëheqë atë. Me njerëzit e saj të mirë dhe me miqtë e saj të dëshmuar.
Ju uroj të gjithëve shëndet. Shpresoj ta kalojmë këtë pandemi, me kujdes, durim dhe besim në Zot”, ka shkruar Mustafa.

Ai gjithashtu ka shkruar se ka kërkuar nga bashkëpunëtorët e tij në LDK që të mbajnë gjakftohtësinë dhe të vazhdojnë të kryejnë detyrat e tyre. Sipas Mustafës, LDK-ja nuk duhet të merret me fjalët dhe akuzat që po iu bëhen nga Vetëvendosja./ Gazeta Sinjali/

Të dashur miq, Besoj e keni vërejtur që nëpër media, e sidomos në rrjetet sociale, po zhvillohet një fushatë e…

Gepostet von Isa Mustafa am Donnerstag, 26. März 2020

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: