image Ranieri me Watfordin presin Chelsean, dalin formacionet zyrtare - Sinjali

Ranieri me Watfordin presin Chelsean, dalin formacionet zyrtare

news image

Kampioni Evropian, Chelsea përballet ndaj ish trajnerit të tyre Claudio Ranierit, shkruan Siniali Sport.

Ranieri me skuadrën e tij, Watford pret Chelsean në xhiron e 14-të të Premierligës me fillim nga ora 20:30.

Blutë do tentojnë t’i rikthehen fitoreve pas barazimit me Manchester United në vikend.

Londinezët kryesojnë në elitën angleze me 30 pikë, kurse vendasit me 13 pikë janë në vendin e 17-të.

11-shet startuse janë dalur dhe ato janë:

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin