Film/ Ranë nga ura teksa po xhironin, vdesin të dy aktorët

news image

Dy aktorët e njohur, Jorge Navarro Sánchez dhe Luis Gerardo Rivera, kanë vdekur pasi ranë nga një urë teksa ishin duke xhiruar serialin meksikan “Sin Miedo a la Verdad”.

Navarro Sánchez dhe Rivera, ishin duke filmuar sezonin e tretë të “Sin Miedo a la Verdad” (Pa frikë nga e vërteta), përderisa nuk dihet ende vendndodhja e saktë e incidentit, transmeton Gazeta Sinjali.

Navarro Sánchez, së fundmi u shfaq edhe në serialin “Monarca” të Netflix, ndërsa, Rivera ishte pjesë e kastit të serialit televiziv “El Señor de los Cielos” të Telemundos./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin