image Puthje dhe përqafime mes DJ PM dhe Sarës - Sinjali

Puthje dhe përqafime mes DJ PM dhe Sarës

news image

Mes Sarës dhe DJ PM është parë një afrimitet i madh gjatë pasdites së sotme në shtëpinë e Big Brother VIP.

Ata janë përqafuar dhe kanë shkëmbyer dhe puthje mes njëri-tjetrit.

Dyshja janë shprehur se nuk duan të krijojnë një lidhje brenda shtëpisë por veprimet e tyre po dëshmojnë të kundërtën.

Mbetet për tu parë se nëse pas daljes nga Big Brother, do të ketë diçka mes tyre.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: