image Publikohet traileri i filmit “Running with the Devil”

Film

Publikohet traileri i filmit “Running with the Devil”

news image

Është publikuar traileri i parë i filmit “Running with the Devil”, e që protagonist kryesor ka aktorët e njohur: Nicolas Cage dhe Laurence Fishburne.

Filmi i takon zhanrit mister/triller dhe paraqet hetimin e një linjë të një grupi që furnizohet me kokainë, transmeton Sinjali.

Drejtori i përgjithshëm i një konglomerati ndërkombëtar, dërgon dy nga drejtuesit e tij më të vlerësuar për të hetuar se pse dërgesat e kokainës janë duke u rrëmbyer diku në zinxhirin e furnizimit.

“Running with the Devil” do të ketë premierën në kinematë botërore më 20 shtator të këtij viti./Sinjali/