image Publikohen pamje nga momenti i vrasjes së djalit të ish-policit në Vlorë - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Publikohen pamje nga momenti i vrasjes së djalit të ish-policit në Vlorë

news image

Janë publikuar pamjet dramatike të ekzekutimit të shtetasit Tauland Gjikaj në Vlorë, mesditën e sotme.

Videoja e cila zgjat vetëm pak sekonda tregon se si Gjikaj u ekzekutua dhe autorët u larguan me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Nga pamjet e siguruara nga abcnews.al, Gjikaj është konfrontuar verbalisht me dy të rinj, njëri prej tyre ka qëlluar me breshëri dhe janë larguar me shpejtësi nga vendngjarja.

Në pranga për këtë krim është vënë biznesmeni Jonuzaj, i cili ka deklaruar se nuk ka lidhje me këtë krim të rëndë./Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin