image Publikohen formacionet në derbin anglez: Tottenham - Man United/ Solskjaer befason me përzgjedhjen - Sinjali

Publikohen formacionet në derbin anglez: Tottenham – Man United/ Solskjaer befason me përzgjedhjen

news image

Janë publikuar formacionet në derbin e javës në Angli mes Tottenhamit dhe Manchester United, raporton Sinjali Sport.

Spurs presin Djajtë në ‘Tottenham Stadium’ me fillim nga ora 18:30.

Vendasit me 15 pikë janë në pozitën e shtatë, mysafirët me një më pak në vendin e tetë.

Solskjaer ka befasuar me përzgjedhjen duke inkuadruar pesë mbrojtësa, duke luajtur me formacion 5-3-2.

Formacionet zyrtare janë këto:

/Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin