image Pse Vedat Bajrami nuk e tregon gruan që e kishte miss - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

106.914

Të shëruar

99.628

Të vdekur

2.225

Pse Vedat Bajrami nuk e tregon gruan që e kishte miss

news image

Është një nga emrat më të njohur të komedisë në Kosovë, kjo për një mori projektesh e skeqesh shumë të njohura.

Skenarët e skeqeve të Vedat Bajramit dhe “Stupcave” janë shumë të përfolura për përmbajtjen e tyre.

Në anën tjetër, aktori i humorit ka ditur ta mbajë largë syrit të publikut jetën e tij private, gruan dhe fëmijët, shkruan “Kosovarja”.

Gruaja e Vedat Bajramit, është Allmira Mullaabazi nga Prizreni, dikur miss dhe modele./Gazeta Sinjali/Shpërndaje artikullin