image Policia shpall në kërkim 31-vjeçarin e dyshuar për zjarrvënie në Gjilan

Siguri

Policia shpall në kërkim 31-vjeçarin e dyshuar për zjarrvënie në Gjilan

news image

Policia ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për gjetjen e një të dyshuari për zjarrvënie në Gjilan.

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjilan, ka publikuar fotografinë dhe të dhënat e të dyshuarit.

I dyshuari që është shpallur në kërkim është Ridvan Syla, 31-vjeçar.

/GazetaSinjali/