image Podujevë: Zyrtari i bankës has në para të falsifikuara
[wp-story id="814678"]

Siguri

Podujevë: Zyrtari i bankës has në para të falsifikuara

news image

Një punëtor i një banke në rrugën “Zahir Pajaziti” në Podujevë është ankuar në polici se kishte hasur në një kartëmonedh në vlerë 50 euro, e cila dyshohet të jetë e falsifikuar.

Sinjalizues të Gazetës Sinjali bëjnë me dije se policia e ka konfiskuar këtë kartëmonedhë dhe se rasti është duke u hetuar.

Gazeta Sinjali do të ju mbajë të informuar në lidhje me këtë rast. /Gazeta Sinjali/