image Podujevë/ Goditet me veturë një person që ishte duke e pastruar borën në rrugë - Sinjali

Podujevë/ Goditet me veturë një person që ishte duke e pastruar borën në rrugë

news image

Dy burra janë arrestuar në Podujevë pasi dyshohet se derisa kanë qenë në lëvizje me veturë e kanë goditur një tjetër.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima ishte duke e pastruar rrugën nga bora.

Viktima është  dërguar në QKUK për trajtim mjekësor. Të njëjtit janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit njëri prej tyre është dërguar në mbajtje ndërsa i dyshuari tjetër është liruar“, thuhet në raport.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin