image Po peshkonte në lum dhe më pas u fut për t’u larë, zhduket pa asnjë gjurmë 14-vjeçari në Roskovec - Sinjali

Po peshkonte në lum dhe më pas u fut për t’u larë, zhduket pa asnjë gjurmë 14-vjeçari në Roskovec

news image

Një 14-vjeçar në Roskovec të Qarkut të Fier nuk ka dalë më nga lumi pasi është futur për t’u larë.

I mituri ka qenë fillimisht duke peshkuar buzë lumit Seman në fshatin Suk 1 dhe dyshohet se më pas është futur për t’u larë dhe nuk ka dalë më.

Polumbarët po punojnë për gjetjen e 14-vjeçarit, ndërsa nuk dihen ende rrethanat e ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Fier/ Informacion paraprak

Sot, rreth orës 19:00, njoftohemi se në fshatin Suk 1, Roskovec, buzë lumit Seman, një fëmijë 14 vjeç, ka qënë duke peshkuar dhe dyshohet se është futur për tu larë në lum por nuk ka dalë më.

Po punohet për gjetjen e 14-vjeçarit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin