image Plas sherri në stadium pak para ndeshjes, grushte mes tifozëve në tribunën e Feyenoordit - VIDEO - Sinjali

Plas sherri në stadium pak para ndeshjes, grushte mes tifozëve në tribunën e Feyenoordit – VIDEO

news image

Akoma pa filluar ndeshja kanë nisur tensionet  mes tifozëve.

Në një video të siguruar nga Ora News, shihet se tifozët holandezë janë konfliktuar me tifozët e Romës në ambientet e stadiumit “Air Albania” aty ku do të luhet edhe ndeshja mes Romës dhe Feyenoord.

Shihet se disa tifozë, godasin me grushte një person tjetër. Ka qenë policia ajo që ka ndërhyrë ku dhe ka bërë të mundur ndarjen e tyre.

/GazetaSinjaliSport/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: