COVID-19

Të infektuar

10247

Të shëruar

5944

Të vdekur

327

Modë/ Pesë ngjyrat e buzëkuqëve që do të jenë “in” këtë vjeshtë

news image

Sezona e vjeshtës pothuajse ka arritur dhe bashkë me të në treg janë prezantuar edhe koleksionet e reja të veshjeve, çantave, këpucëve, aksesorëve e shumë gjërave të tjera.

Në këtë grup padyshim që hyjnë edhe ngjyrat e buzëkuqit, pasi që duhet të kombinohet mirë me veshjen, transmeton Sinjali.

Sigurisht gjatë stinës së vjeshtës, ngjyra e buzëve duhet të jetë më e errët dhe tashmë janë prezantuar pesë ngjyrat që do të jenë më “in” këtë sezon./Sinjali/

Ja cilat janë ato pesë ngjyra:

Image result for lipstick red
Image result for lipstick cherry mat
Image result for lipstick brown
Image result for lipstick orange brown
Image result for lipstick dark purple

Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: