image PDK thërret konferencë për media - Sinjali

PDK thërret konferencë për media

news image

Partia Demokratike e Kosovës ka thirrur konferencë për media për orën 17:30, shkruan Gazeta Sinjali.

Kështu është bërë e ditur për media nga ky subjekt, ku thuhet se konferenca për media është lidhur me mbarëvajtjen e procesit zgjedhor.

Konferenca mbahet në selinë qendrore të PDK-së.

Ndryshe sot po mbahen zgjedhjet lokale për kryetarë të ardhshëm të komunave dhe përfaqësuesit e Kuvendit Komunal./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: