image Pasi ra rreth një orë, lajmërohet Facebook: Ne jemi kthyer

Aplikacione

Pasi ra rreth një orë, lajmërohet Facebook: Ne jemi kthyer

news image

Rrjeti social, Facebook me herët ka ra nga sistemi, duke mos funksionuar për rreth një orë për shumë përdoruesit e tij, shkruan Gazeta Sinjali.

E lidhur me këtë pengës që u ndodhi përdoruesve të tij, Facebook ka dalë me një njoftim.

“Dhe ne jemi kthyer. Na vjen keq për ata që nuk mundën të hynin në Facebook më herët sot”, thuhet në njoftim.

/Gazeta Sinjali/