image Parashikimi i motit për sot

Kosovë

Parashikimi i motit për sot

news image

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka paralajmëruar se sot mund të ketë riga shiu dhe fjolla bore.

“Mot i vranët dhe me riga shiu, e vende –vende rigat e shiut parashihehen të shoqërohen edhe me fjolla bore”, thuhet njoftimin e Institutit.

Më poshtë mund t’i gjeni temperaturat për rajonin tuaj ku jetoni. 

/GazetaSinjali/