image Pamje të reja: Momenti kur menaxheri dhe sigurimi i Melindes shkelmojnë fansin
[wp-story id="814678"]

Bota e Yjeve

Pamje të reja: Momenti kur menaxheri dhe sigurimi i Melindes shkelmojnë fansin

news image

Reperja e famshme kosovare, Melinda Ademi, gjatë mbrëmjes së djeshme në një koncert në Vienë të Austrisë është përballur me një situatë të pakëndshme.

Ishte një fans ai i cili njëherë i preki këmbën duke e vënë në pozitë të palakmueshme reperen gjatë përformancës.

Gjithashtu, ishte edhe një moment tjetër kur Melinda u tregua e dashur për fansat duke ua afruar dorën, teksa fansi nuk ia lëshon duke e tërhequr nga vetja.

/GazetaSinjali/