image Pamje nga vendi ku mbeti i vrarë një person në Gjilan

Siguri

Pamje nga vendi ku mbeti i vrarë një person në Gjilan

news image

Gazeta Sinjali pak më parë raportoi se një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në Gjilan.

Sinjali nga burimet ka mësuar se një person ka mbetur i vrarë si pasojë e këtyre të shtënave.

Gazeta Sinjali më poshtë ju sjellë pamje nga vendi i ngjarjes.

No description available.
No description available.
No description available.

Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do të ju mbaj të informuar për rastin.

/Gazeta Sinjali/