image Pacolli-Pecit: Jeni rritur dhe ngritur me LDK-në, nuk ka veti më të keqe se të pështysh ku ke ngrënë
[wp-story id="814678"]

Politikë

Pacolli-Pecit: Jeni rritur dhe ngritur me LDK-në, nuk ka veti më të keqe se të pështysh ku ke ngrënë

news image

Kreu i AKR-së, Behgjet Pacolli i ka reaguar ministrit Faton Peci, pasi që ky i fundit ka kritikuar ish-kryetarin e LDK-së, Isa Mustafën.

Pacolli ka shkruar se nuk ka veti më të keqe për një të ri se sa të pështysh aty ku ke ngrënë, raporton Gazeta Sinjali.

Po ashtu, Pacolli  ju drejtua ministrit Peci, duke i thënë se ai është rritur dhe ngritur me LDK-në, të cilën e ka udhëhequr njeriu të cilin po e shanë.

Njoftimi i plotë:

/GazetaSinjali/