COVID-19

Të infektuar

10419

Të shëruar

6058

Të vdekur

341

Pa kaluar 24 orë, kënga e re e Loredanës arrin mbi një milion klikime

news image

Rep-artistja shqiptare, Loredana, tash e një kohë ka dëshmuar se po bën revolucion në zhanrin hip-hop.

Së fundmi, ajo ka sjellë një bashkëpunim me dy reperë gjerman, KC Rebell dhe Summer Cem.

“Geh dein weg” titullohet kënga e punuar nga të tre artistët, të cilët gjithashtu e kanë shkruar vetë tekstin.

Një duet i tillë ka rezultuar mjaft i suksesshëm, pasi pa u bërë 24 orë ka arritur të grumbullojë mbi një milion klikime në platformën YouTube.

Këtë e ka bërë të ditur edhe Loredana, përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ku edhe ka ndarë një sekuencë ka kënga.

Treshja përndryshe kanë përçuar një stil të veçantë edhe në klipin e këngës, e që po dëgjohet në masë të madhe nga adhuruesit e muzikës së tyre. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin