image Pa gola përfundojnë 45 minutat e parë mes Wolverhamptonit dhe Manchester United - Sinjali

Pa gola përfundojnë 45 minutat e parë mes Wolverhamptonit dhe Manchester United

news image

Wolverhamptoni dhe Manchester United po përballen në ndeshjen e fundit të xhiros së tretë në Premierligë.

Pjesa e parë në këtë ballafaqim është mbyllur pa gola, 0-0, transmeton Sinjali Sport.

Vendasit dominuan në 45 minutat e parë duke krijuar disa raste, derisa djajtë e kuq nuk luajtën ashtu siç është pritur.

Pjesa e dytë pritet të jetë më e zjarrtë duke i parë 45 minutat e parë që kishte mjaftë shumë rivalitet. /Gazeta Sinjali Sporti/


Shpërndaje artikullin