image Oriola Marashi merr vëmendjen, pozon pranë makinës luksoze - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

97.996

Të shëruar

82.064

Të vdekur

1.988

Oriola Marashi merr vëmendjen, pozon pranë makinës luksoze

news image

Oriola Marashi është një nga modelet më atraktive shqiptare.

Ajo gjithashtu është tejet atraktive dhe e ndjekur edhe nëpër rrjetet sociale, ku nuk heziton të ekspozoj format e saj trupore, për të cilat komentohet shumë nga fansat e nga mediat rozë.

Oriola edhe së fundmi ka marrë vëmendjen e publikut, me paraqitjen e saj pranë makinës luksoze.

Kujtojmë që Oriola përgjatë karrierës së saj si modele ka arritur të bashkëpunojë edhe me markën ‘Guess’. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: