image Numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta fillon sot - Sinjali

Numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta fillon sot

news image

Sot pritet të fillojë numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta, që kanë votuar në zgjedhjet lokale të 17 tetorit, transmeton Gazeta Sinjali.

Lajmin e ka bërë të ditur zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi.

“Mund t’ju konfirmoj se të martën, në orën 11:00, do të fillojë numërimi i votave me kusht dhe atyre të personave me nevoja të veçanta”, tha Elezi./GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin