image Nudo para Prokurorisë së Tiranës: Protesta e pazakontë për zvarritjen e hetimeve

Shqipëri

Nudo para Prokurorisë së Tiranës: Protesta e pazakontë për zvarritjen e hetimeve

news image

Një formë e pazakontë proteste është parë sot para ambienteve të Prokurorisë së Tiranës.

Një shtetase nga Kolumbia ka vendosur të protestojë nudo para Prokurorisë (sikurse duket në foto) për shkak të zvarritjes së hetimeve.

Mësohet se ajo është kapur me 5 gr kokainë dhe prokuroria po i mban peng procesin.

Vajza ka qëndruar 5 minuta nudo para prokurorisë dhe më pas është larguar.

/GazetaSinjali/