COVID-19

Të infektuar

10988

Të shëruar

6616

Të vdekur

373

Noizy zbulon pak nga projekti i ri, e quan hit të kësaj vere

news image

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy ka përfunduar incizimin e këngës dhe videoklipit të ri, ndërsa pritet që ta publikojë shumë shpejt.

Me anë të një postimi, Noizy ka zbuluar disa sekuenca të kësaj kënge, titulli i të cilës është “Digital Love”.

“Digital Love.. Sa veta behemi për ket hit të verës #CaDinTiXhanem“, ka shkruar Noizy, ndërsa fansat ishin të shpejtë me komente, duke i kërkuar ta publikojë këngën menjëherë.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Noizy është “All dem talk”, në bashkëpunim me Gzuz dhe Dutchavelli. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: