image Noizy pjesë e një tjetër bashkëpunimi ndërkombëtar - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

18910

Të shëruar

15367

Të vdekur

674

Noizy pjesë e një tjetër bashkëpunimi ndërkombëtar

news image

Rep-artisti i njohur, Noizy, ka filluar të depërtojë në valët e tregut muzikor ndërkombëtar.

Pas një dueti të realizuar javë më parë, tashmë reperi është bërë pjesë e bashkëpunimit të dytë ndërkombëtar, shkruan Gazeta Sinjali.

Bëhet fjalë për këngën “Bando Diaries”, e cila erdhi si ripërpunim i këngës së reperit anglez, Dutchavelli.

Një gjë e tillë është bërë e ditur përmes rrjetit social Instagram, teksa Noizy ka ndarë disa sekuenca nga dueti.

Përpos artistit shqiptar, në këtë projekt morën pjesë edhe artistët: OneFour, Kekra dhe Divine.

E lansuar vetëm disa orë më parë, kënga e cila bashkoi reperë të ndryshëm ka arritur të grumbullojë mijëra klikime në platformën YouTube. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin

Etiketat kryesore: