image Njihuni me tri shenjat e horoskopit që do të kalojnë një muaj plotë dashuri - Sinjali

Njihuni me tri shenjat e horoskopit që do të kalojnë një muaj plotë dashuri

news image

Këtë muaj do të ndiheni më fortë se kurrë, pasi do ‘pushtoheni’ nga dashuria, transmeton Gazeta Sinjali.

Në të kaluarën keni bërë shumë për dashurinë dhe jeni edukuar shumë në jetën tuaj në këtë fushë.

Sidoqoftë, këtë muaj, kur Afërdita hyn në gaforre, do t’i shihni gjërat më qartë dhe më në fund do të jeni në gjendje të bëni lëvizje të duhura. Këtë muaj dashuria del në pah dhe do ta përjetoni atë më intensivisht, më fort, dhe me shumë pasion.

Gaforrja

Gaforrja është një tjetër shenjë që do të ndikohet nga kalimi i Afërditës në gaforre. Këtë muaj do të ndaloni së ndjeri të izoluar dhe do të përjetoni dashuri në mënyrë dinamike. Është e rëndësishme të kuptoni se deri më tani keni qenë ai apo ajo  që ka mbyllur dyert e dashurisë dhe tani më në fund jeni gati për fillime të reja.

Peshorja

Peshorja do të përjetojë ndryshime të mëdha në jetën dashurore këtë muaj. Dëshironi të keni një jetë të organizuar dhe të ndiheni të sigurt. Fakti që Afërdita po kalon në gaforre do t’ju bëjë të ndiheni më tëgatshëm të dashuroheni dhe të eksperimentoni. Mos kini frikë të provoni takime me persona që mendoni se nuk janë të përshtatshme për ju. Ndonjëherë ka thesare atje që nuk i prisni. Provoni lloje të ndryshme njerëzish dhe mbajini sytë hapur për të përjetuar dashuri të reja. /Gazeta Sinjali/


Shpërndaje artikullin