image Njihuni me shenjat më të pabesa të horoskopit - Sinjali

COVID-19

Të infektuar

17009

Të shëruar

14716

Të vdekur

656

Njihuni me shenjat më të pabesa të horoskopit

news image

Astrologët rendisin dy shenja që duket se paraqesin një prirje më të madhe për mashtrim.

Virgjëresha

Njerëzit që i përkasin kësaj shenje janë miq shumë të mirë por edhe mashtrues në dashuri. Partneri i tyre mendon se di gjithçka që ndodh në mendjen e tyre por në të vërtetë nuk di dhe nuk do ta dijë kurrë. Virgjëresha do të bëjë atë që ata kanë nevojë të bëjnë për të qëndruar pranë jush: duan paratë, mbështetjen dhe aprovimin tuaj.

Gaforrja

Nëse ju jeni në një lidhje me një Gaforre, kujdes sepse ata gënjejnë për çdo gjë. Kjo është një nga ato shenja që nuk e tregojnë kurrë fytyrën e vërtetë ose të vërtetën e asaj që mendojnë. Gaforrja është një shenjë tradhtare dhe do t’ju kthehet ju për t’ju gjykuar. Nëse nuk i përgjëroheni një Gaforreje atëherë ata do t’iu flakin tutje shumë shpejt.

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin