image Njihuni me parashikimin e motit për sot - Sinjali

Njihuni me parashikimin e motit për sot

news image

Prishtina Weather ka njoftuar se sot në mëngjes pritet të jetë mot më i ftohët, por pastaj ditën do të ketë kryesisht diell.

Temperaturat minimale pritet të bien në 4C dhe 5C, kurse ato maksimalet pritet të shkojnë në 17C e 18C.

“Fillimisht frynë erë e lehtë dhe mesatare nga jugperëndimi 2-8m/s, e nga dita e mërkurë frynë edhe erë më e fuqishme nga krahu verior 7-15m/s.

Shtypja atmosferike me tendencë të rënies përreth vlerave mesatare, e më pas në rritje lartë mbi vlera normale.”

May be an image of text that says "Hen, 6.05 Mar, 17.05 Mër, 18.05 Enj, 19.05 27° 10° Pre, 20.05 28° 13° 13° 14 17°4° Era: 2-6m/s Shtypja: 1020mb Lageshtia: 25% UVI: 7 22°5° 15 Era: 3-8m/s Shtypja: 10 3mb Lageshtia: 35% UVI: 7 14 Era: 7-14m/s Shtypja: 101 9mb Lageshtia: 36% UVI: 7 AQI PM2.5: 10/25 Era: 7-15m/s Shtypja: 1024mb Lageshtia:40% UVI: 7 AQI PM2.5: 10/25 Era:7-14m/s Shtypja: 1024mb Lageshtia: 32% UVI: 7 AQI PM2.5 5/15 Parashikimi mẽ: 15.05.2022 Prishtina Weather"

/GazetaSinjali/


Shpërndaje artikullin